Juglans regia 'Jupiter' - laagstam










Nederlandse naam: | Walnoot |
Bloeitijd: | Mei |
Bloemkleur: | Groen |
Bladkleur: | Groen |
Groenblijvend: | Nee |
Standplaats: | Zon - halfschaduw |
Planttijd: | Jaarrond |
Hoogte volgroeide plant: | 5 tot 10 meter |
Door ons geleverde potmaat: | Ø 26 cm |
Bestuivers: | Zelfbestuivend |
Pluktijd: | Oktober |
Geleverde stam hoogte: | 50 cm |
Juglans regia 'Jupiter' of Walnoot - Informatie:
Deze Juglans regia 'Jupiter' is op laagstam en blijft wat kleiner dan de meeste soorten noten (5 tot 6 meter hoog). De vruchten (noten) beginnen te vallen eind september - oktober. Geef de noot de ruimte in de tuin. Hij staat het liefst op een wat drogere plek. Een notenboom weert vliegen en andere insecten van uw terras. Let op; het kan enkele jaren duren voordat u noten kunt oogsten. Geef hem de tijd.
Snoei van een noot kan enkel in de herfstperiode wanneer zijn blad begint te kleuren of aan het vallen is. Daarvoor of daarna snoeien kan funest zijn voor een noot. Hij kan dan doodbloeden.
Bomen van tuinplantenwinkel.nl kunt u jaarrond planten. Dit kan omdat we al onze bomen in pot leveren. Aanplanten in de herfst, winter, lente én zomer is dus altijd mogelijk, met aangroeigarantie!
Voor meer informatie over de fruitbomen klik hier!
Voor algemene informatie over bomen op tuinplantenwinkel.nl klik hier!
De Juglans regia 'Jupiter' - laagstam | Walnoot koopt u betrouwbaar en snel online bij onze tuinplanten webshop.
Alle prijzen zijn inclusief BTW
Door gebruik te maken van Tuinplantenwinkel.nl, gaat u akkoord met ons gebruik van cookies. Meer weten? Bekijk ons privacy policy.