Parrotia persica - beveerd










Nederlandse naam: | Vlamboom |
Bloeitijd: | Februari - Maart |
Bloemkleur: | Rood (onopvallend) |
Bladkleur: | Groen |
Groenblijvend: | Nee |
Standplaats: | Zon - halfschaduw |
Planttijd: | Jaarrond |
Hoogte volgroeide plant: | 5 tot 10 meter |
Door ons geleverde potmaat: | Ø 50 cm |
Parrotia persica of Perzisch ijzerhout - Vlamboom - Informatie:
Parrotia persica is een zeer mooie boom. Deze variant van de Vlamboom is van onderuit vertakt, zodat hij te vormen is naar een brede zuilvorm. Parrotia perscica heeft mooi glanzend blad en de herfstverkleuring is werkelijk schitterend. Echt de moeite waard om deze boom in de tuin te plaatsen. Omdat hij goed te snoeien is, kan hij prima in een kleinere tuin toegepast worden. Snoeien kan door het jaar heen.
Parrotia persica is een bladverliezende tuinplant. Deze Vlamboom bloeit van februari t/m maart met rode bloemen, wordt uiteindelijk ongeveer 5 tot 10 meter hoog en staat bij voorkeur in de zon of halfschaduw.
De Parrotia persica - beveerd | Vlamboom koopt u betrouwbaar en snel online bij onze tuinplanten webshop.
Alle prijzen zijn inclusief BTW
Door gebruik te maken van Tuinplantenwinkel.nl, gaat u akkoord met ons gebruik van cookies. Meer weten? Bekijk ons privacy policy.