Pyrus communis 'Conference' - oude laagstam

Handpeer oud

149,95 Incl. BTW
  • Alleen verkrijgbaar op ons plantencentrum
  • Wij verkopen het product niet via de webwinkel maar wel op ons plantencentrum. Het beste kunt u dit product zelf uitzoeken.

    Indien u langs wilt komen bent u van harte welkom, vraag per mail even de beschikbaarheid aan zodat u niet voor niets komt.

Aanbevolen extra opties:
9.5 uit 41232 beoordelingen

Specificaties

Nederlandse naam Handpeer
Bloeitijd April - Mei
Bloemkleur Wit
Bladkleur Groen
Groenblijvend Nee
Standplaats Zon - halfschaduw
Planttijd Jaarrond
Hoogte volgroeide plant N.v.t.
Door ons geleverde potmaat Ø 50 cm
Door ons geleverde hoogte 180-200 cm
Bestuivers Zelfbestuivend, Doyenne du Comice, Gieser Wildeman
Pluktijd September
Geleverde stam hoogte 50 cm
Vruchtdragend Eetbare vrucht
Artikelcode 51-2573

Pyrus communis 'Conference' of Handpeer 

Met de Pyrus communis 'Conference' - oude laagstam haalt u een karakteristieke boom naar uw tuin. Deze perenboom heeft jarenlang dienst gedaan als productieboom bij een fruitteler. Het is een gemakkelijke fruitboom.
In maart bloeit deze 'Conference' Handpeer met vele honderden witte bloemen, waarna in september heerlijke vruchten geoogst kunnen worden. De stevige schilferende stam en de grillige takkenstructuur geven de boom een karakteristieke uitstraling. Snoei elk jaar in de winter de lange dunne scheuten tot op 10 cm vanaf een dikkere houtige tak weg. Aan de korte takjes van 10 cm die overblijven, komen in het voorjaar opnieuw bloemen, die uit zullen groeien tot heerlijke handperen.
Bij vorst beschadigt soms de bloesem en dat heeft wel invloed op de oogst. Plaats de Pyrus 'Conference' in goed doorlaatbare grond op een zonnige standplaats. Geef in droge warme zomers 2 tot 3 X per week flink water.

 

Standplaats Pyrus communis 'Conference' 

Al het fruit, dus ook Pyrus communis 'Conference', rijpt het beste in de zon. Geef de fruitboom daarom een zo zonnig mogelijk plekje in uw tuin op een wat beschutte standplaats in een zure tot neutrale, goed doorlaatbare ,vruchtbare en vochthoudende bodem. Strooi tuinturf in het plantgat en vermeng dit met de aanwezige aarde.

Pyrus communis 'Conference'  snoeien en onderhouden

Snoeien van Pyrus communis 'Conference' kan het beste in de winter gebeuren. Zorg uiteindelijk voor een open perenboom met een aantal hoofdtakken, van waaruit de zijtakken komen. Snoei elk jaar in de winter bij de tuinplant de lange, dunne scheuten weg tot op 10 cm vanaf een dikkere, houtige tak. De korte takjes van 10 cm die overblijven worden dikker. Hieraan vormen zich in de loop van de jaren de bloemen die kunnen uitgroeien tot vruchten. 

Bomen van tuinplantenwinkel.nl kunt u jaarrond planten. Dit kan omdat we al onze bomen in pot leveren. Aanplanten in de herfst, winter, lente én zomer is dus altijd mogelijk, met aangroeigarantie!